Umělecká agentura

Nabízíme široké spektrum programů, můžete si vybrat podle vašich individuálních požadavků. Zajistíme koncertní aranžmá, výběr hudby klasické, populární, lidové, folkové a country, rovněž moderátory a hostesky, případně ozvučení, osvětlení, květinovou výzdobu, dekoraci, pozvánky a záznam akcí. Ke tradičním projektům patří:
Nabídka kulturních a hudebních produkcí

Nabídka zahrnuje kulturní program dle vašich individuálních požadavků. Koncertní a hudební aranžmá s rozmanitým spektrem žánrů. Hudby klasické, populární, lidové, folkové a country.

 

Svátky hudby v Praze

Hudební festival Svátky hudby v Praze, který navazuje na sedmnáctiletou tradici festivalu Svátky hudby Václav Hudeček a jeho hosté. Hudební festival Svátky hudby v Praze je unikátním hudebním festivalem, který podporuje především mladé umělce v jejich začínající hudební kariéře.

 

Čarovné tóny Macochy - jubilejní 20. ročník

Tento hudební festival je unikátem, který založil novou tradici koncertů se světelnými efekty v neobvyklém prostředí krasových jeskyní Moravského krasu. Koncerty jsou jedinečným spojením krásy hudebních tónů, světelné animace a přírodní scenérie jeskyní, přinášející nevšední a působivé zážitky.

 

 

 

Umělecká agentura

Umělecká agentura

Galerie uměleckých realizací.  
Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura Umělecká agentura